Головна / Кафедра Підприємництва, Новини факультету / Серпневе наукове дослідження доцента кафедри підприємництва у Норвегії

Серпневе наукове дослідження доцента кафедри підприємництва у Норвегії

З 07 по 14 серпня 2019 року Гура В.Л. здійснювала наукове дослідження та підвищувала педагогічну майстерність у Норвегії в Інституті Доктора Яна-Урбана Сандала, де також проходить і навчання у докторантурі. Предметом дослідження є соціальне підприємництво.

Згідно з планом навчання у докторантурі в цей візит було проведено практичну роботу, а саме: написано статтю: Trends and perspectives of social entrepreneurship development in different countries (Тренди та перспективи розвитку соціального підприємництва в різних країнах), яку подано до Journal of Social Entrepreneurship (журнал Соціальне підприємництво, що входить до наукометричної бази даних Scopus, Лондон). Також внесені правки до плану дисертаційної роботи, отримані нові корисні знання, які Гура В.Л. зможе ефективно використовувати під час викладання навчальних дисциплін в Університеті. Багато годин проведено в бібліотеці Інституту над опрацюванням першоджерел.

По завершенню навчання отримано Сертифікат із зазначенням 72 навчальних годин в Інституті Доктора Яна-Урбана Сандала.

Під час перебування у Норвегії обговорено черговий приїзд Яна-Урбана Сандала у 2019-2020 навчальному році на економічний факультет для читання лекцій Школи Соціального підприємця IBS.