Головна / Важлива інформація, Новини факультету / На економічному урочисто відкрито аудиторію нового формату, обладнану компанією GENESIS

На економічному урочисто відкрито аудиторію нового формату, обладнану компанією GENESIS

Економічний факультет продовжує плідну співпрацю з міжнародною компанією GENESIS, відомою інвестиціями в освітні програми та навчальний процес. Сьогодні на факультеті було відкрито сучасну аудиторію, подаровану компанією GENESIS.

Компанія, яку визнано кращим ІТ-роботодавцем в Україні в категорії 800-1500 співробітників, обладнала аудиторію за останнім словом техніки. Багатофункціональна смарт-дошка, проектор, ноутбук, навіть принтер – все це відтепер можуть використовувати студенти та викладачі економічного факультету для проведення лекцій, семінарів, воркшопів, кейс-клубів, презентацій, майстер-класів.

Приміщення перетворилося на ергономічний коворкінг-простір у європейському університеті. Розробники концепції прибрали такі звичні для українських студентів парти та стільці, замість яких встановили стільці-трансформери з підставкою для письма. Таким чином, простір у приміщенні легко можна оптимізувати та пристосувати під потреби того чи іншого спікера або будь-який захід. Також невимушеності аудиторії надають яскраві крісла-мішки та м’яке покриття на підлозі.

Урочисту церемонію відкриття аудиторії провели: ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік НАН України Губерський Леонід Васильович, проректори з науково-педагогічної роботи: професор Бугров Володимир Анатолійовичі професор Рожко Олександр Дмитрович, декан економічного факультету, професор Ігнатюк Анжела Іванівна, операційний директор Genesis Ульянов Василь Володимирович, менеджер з розвитку бренду роботодавця Овчаренко Анастасія.

Після урочистого відкриття аудиторії студенти мали змогу почути мотиваційну лекцію від операційногодиректораGenesis Ульянова Василя Володимировича.

Економічний факультет висловлює щиру подяку компанії Genesisза вклад у розвиток студентствата університетської економічної науки!

Також цей проект став можливим за підтримки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка НАН України Губерського Леоніда Васильовича та декана економічного факультету, професора Ігнатюк Анжели Іванівни.

Прес-центр економічного факультету