Головна / Новини факультету / Київський національний університет імені Тараса Шевченка виграв грант від Британської Ради

Київський національний університет імені Тараса Шевченка виграв грант від Британської Ради

15 липня 2019 року директор Британської Ради в Україні (British Council Ukraine) Саймон Вільямс офіційно оголосив про перемогу Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках програми «Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme». Британська Рада надає грант Університету для реалізації проекту «National Centre For Creative Entrepreneurship Development».

Регіональна програма Creative Spark спрямована на розвиток креативної економіки та стимулювання підприємницьких навичок у семи країнах-учасницях програми (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Україна та Узбекистан) шляхом створення університетського та інституційного партнерства з Великобританією.

Партнерство з Нортумбрійським університетом (Великобританія) надасть можливість забезпечити додаткові умови для розвитку та підтримки креативних проектів студентів і викладачів у галузі підприємницької діяльності в Україні. А ідеї креативного підприємництва у різних галузях економіки та соціальної сфери будуть втілюватись у навчальні програми та реалізовуватись за допомогою різноманітних проектних заходів.

План заходів попередньо було розроблено доцентом Максимом Ситницьким, автором концептуальної ідеї та лідером команди КНУ. Окрім науковця, до розробки аплікаційної заявки долучилася ще й заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва, доцент Світлана Пащенко.

«Національний центр розвитку креативного підприємництва» буде створено на базі Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка за безпосередньою участю директора Олега Сербіна.

Команда проекту-переможця висловлює щиру вдячність за організаційну підтримку і довіру ректору КНУ імені Тараса Шевченка, академіку НАНУ Леоніду Губерському, а також проректорам Університету з науково-педагогічної роботи: професору Володимиру Бугровуі професору Олександру Рожку.