Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Міжнародне стажування «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: БАЛТІЙСЬКИЙ ШЛЯХ» доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки

Міжнародне стажування «ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: БАЛТІЙСЬКИЙ ШЛЯХ» доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки

З 9 по 16 червня 2019 року відбулося успішне проходження міжнародного стажування к.е.н., доцента кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету Ганни Лозовоїза програмою«ІННОВАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК ЄВРОПЕЙСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ: БАЛТІЙСЬКИЙ ШЛЯХ» в університетах та наукових закладах країн Балтії, за підтримки керівництва факультету та Відділу академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Однотижнева програма міжнародного стажування передбачала:

– Участь  у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародна безпека у світі сучасних глобальних викликів» в Університеті імені Миколаса Ромеріса, м Вільнюс, Литва, та виступ із доповіддю на тему «Медична реформа в Україні як основа забезпечення добробуту суспільства».

– Участь у практичних семінарах «Розвиток інноваційного університету» та«Цифрове навчання» в Університеті імені Миколаса Ромериса, м. Вільнюс, Литва.

– Участь у практичному семінарі «Біоекономіка в Латвії як інструмент регіонального розвитку», який проводив в Латвійському університету природничих наук і технологій в м. Єлгава, Латвія.

– Участь у круглому столі “Інноваційний розвиток: діяльність Академії наук Естонії” в Естонській академії наук, м. Таллін, Естонія.

– Вивчення сучасних матеріалів з проблем економіки, економічної політики.

– Інтеграційні заходи та відвідування закладів вищої освіти та закладів науки країн Балтії.

Щиро дякую керівництву кафедри, керівництву економічного факультету та Університету за всебічну підтримку у діяльності, націленій на розвиток міжнародної співпраці Київського університету та інтенсифікацію академічної мобільності викладачів.