Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Вітаємо переможця Всеукраїнського творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту!

Вітаємо переможця Всеукраїнського творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту!

31 травня 2019 р. на базі Запорізького національного університету було проведено фінальний етап Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту. Всього на конкурс було подано більше 75 наукових робіт із понад 40 закладів вищої освіти України, у тому числі і з кафедри екологічного менеджменту та підприємництва економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.
Перемогу у конкурсі здобувстудент 2 курсу освітньої програми «Торгівля, логістика та екологічне підприємництво» Олешко Євген Вадимович (науковий керівник доцент Гончаренко Наталія Володимирівна). Він успішно презентував проект «Біоенергетика у забезпеченні сталого розвитку енергетичного сектору України» та був нагороджений Дипломом I-го ступеню.
Колектив кафедри екологічного менеджменту та підприємництва бажає Олешку Є.В. та Гончаренко Н.В. нових наукових здобутків і перемог!