Головна / Новини факультету / Випуск магістрів 2019 року на економічному факультеті.

Випуск магістрів 2019 року на економічному факультеті.

Сьогодні, 7 червня, на економічному факультеті знову пролунало випускне: «У добру путь!» для студентів освітнього ступеню «Магістр».

Цього року диплом магістра отримали 290 студентів (235 – денної та 55 – заочної форми навчання) з різних куточків України, а також 5 іноземних студентів із Афганістану, Азербайджану, Киргизстану та Алжиру.  Диплом з відзнакою отримали 48 випускників.

У промові до випускників Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчук Михайло Іванович підкреслив високопрофесійний рівень випускників економічного факультету.  Декан економічного факультету професор Ігнатюк Анжела Іванівна побажала всім стрімкого кар’єрного росту, невичерпної енергії та впевненості у власних силах, а також закликала завжди пам’ятати рідну Альма-матер. Від імені випускників 2019 року із вітальними словами виступили: Лауреат премії Академії наук України, переможниця  Всеукраїнських конкурсів і олімпіад, випускниця освітньої програми «Міжнародна економіка» Яценко Валерія та Шабані Сеіф – випускник англомовної освітньої програми «Economics».

Кожне закінчення – це завжди початок чогось нового, цікавого, неймовірного. Диплом магістра економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка – це безперечно суттєва перевага у кар’єрному старті.

Дорогі наші випускники, економічний факультет бажає вам великих творчих, наукових та професійних успіхів. Пам’ятайте, що двері нашого факультету завжди відкриті для вас, ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку!

У щасливу путь, випускники!