Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Економічний факультет та кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки долучаться до співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Економічний факультет та кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки долучаться до співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

3 червня 2019 року відбулася зустріч Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з ректорами провідних університетів України. Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Міністерство економічного розвитку і торгівлі підписали Меморандум про співробітництво за проектом «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього».

Основним завданням проекту є створення платформи для взаємодії між Міністерством та провідними університетами України для розвитку наукової роботи у сфері економіки та державних фінансів, створення кадрового резерву Міністерства, а також надання можливостей для здобуття досвіду студентами.

На урочистому засіданні також були присутні декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка проф. Ігнатюк А.І. та викладачі кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки у складі завідувача кафедри проф. Гражевської Н.І., доц. Красоти О.В., доц. Томчук-Пономаренко Н.В.