Головна / Новини факультету / Економічний факультет долучиться до співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Економічний факультет долучиться до співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

3 червня 2019 року під час зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з ректорами провідних університетів Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Міністерство економічного розвитку і торгівлі підписали Меморандум про співробітництво за проектом «Синергія знань, досвіду та креативності заради майбутнього».

Основним завданням проекту є створення платформи для взаємодії між Міністерством та провідними університетами України для розвитку наукової роботи у сфері економіки та державних фінансів, створення кадрового резерву Міністерства, а також надання можливостей для здобуття досвіду студентами.

За умовами проекту Міністерство економічного розвитку щовесни оголошуватиме набір для участі у проекті студентів економічних та фінансових спеціальностей, які демонструють успіхи в навчанні та зацікавлені брати участь у формуванні державної політики під час стажування в Мінекономрозвитку. Роботи виконуватимуться як окремими студентами, так і групами студентів, разом із викладачем чи аспірантом у форматі наукових досліджень. Для консультації учасників проекту від Мінекономрозвитку будуть призначені ментори.

Раз на півроку студенти презентуватимуть свою роботу спеціально створеній для захисту робіт комісії Міністерства, до якої можуть бути запрошені представники бізнесу та державних інституцій. Результати досліджень публікуватимуться на сайті установи. Переможці програми отримуватимуть спеціальні сертифікати. Найкращі студенти-учасники отримають можливість стажуватись в Мінекономрозвитку.

У свою чергу, Міністерство економічного розвитку і торгівлі отримає ґрунтовні та систематизовані дослідження на актуальні теми, що можуть бути використані при формуванні економічної політики держави, потенційно нових підготовлених та мотивованих кадрів з середовища молодих спеціалістів.

За матеріалами Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Проект відбувся за сприянням кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.