Головна / Новини факультету / Зустрічі із майбутніми абітурієнтами та екскурсія факультетом

Зустрічі із майбутніми абітурієнтами та екскурсія факультетом

28 травня 2019 року на економічному факультеті відбулась зустріч із майбутніми абітурієнтами – школярами 10 класу та педагогами КЗО «Українсько-Американський ліцей» Дніпровської міської ради.

Під час екскурсії, проведеної відповідальною за профорієнтаційну роботу, к.е.н., асистентом кафедри статистики та демографії Світланою Олександрівною Шибіріною, наші гості відвідали кабінет історії економічного факультету, аудиторії та комп’ютерні класи, в яких відбувається навчання.

Навчання на економічному факультеті – своєрідний квиток до професійного успіху, адже окрім досвіду та знань, кожен студент отримує змогу працевлаштуватись у найкращих компаніях України ще до того, як отримає диплом. Учні мали змогу поставити запитання і отримати відповіді щодо особливостей навчального процесу на різних економічних спеціальностях. Голова студентського парламенту Антон Ігорович Ільїчов, розповів про студентське життя на економічному факультеті, дозвілля та культурні заходи, умови для активного життя та спорту.

По завершенню заходу, школярі відвідали курс лекцій: «Просто про фінанси, банківську справу та страхування». Викладачі кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту – к.е.н., доцент Наталія Іванівна Версаль, к.е.н., асистент Яна Олександрівна Овсянникова та асистент Анна Сергіївна Хемій, –  відповідали на питання школярів як спланувати власні надходження та витрати, де та як краще зберігати кошти та куди їх вкладати. А також встигли подискувати на актуальні теми щодо власних, корпоративних та державних фінансів, ролі банків у нашому житті, визначити поняття та види ризиків, дізнатись як від них застрахуватись.

Дякуємо за організацію та проведення профорієнтаційного заходу керівництву економічного факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка – декану факультету Анжелі Іванівні Ігнатюк, заступнику декана з навчальної та виховної роботи Людмилі Анатоліївні Анісімовій. 

З повагою,

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету