Головна / Новини факультету / ЗАКРИТТЯ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ EFBM’2019 ТА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 75-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

ЗАКРИТТЯ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ EFBM’2019 ТА СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 75-РІЧЧЯ ЗАСНУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Із 21 по 24 травня 2019 року на економічному факультеті, за підтримки ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка НАН України Л.В. Губерського та декана економічного факультету, професора А.І. Ігнатюк, відбувався  захід світового класу – Міжнародний форум EFBM’2019, до роботи якого долучилось більше 500 учасників із Великої Британії, Азербайджану, Польщі, Бельгії, Норвегії, Італії, Туреччини, Фінляндії, Грузії, Румунії, США, Казахстану та України.

Місією Форуму було забезпечити трансфер знань між освітянською, науковою спільнотою та діловим середовищем для розвитку економік. Отже, біля 30 компаній стали партнерами Форуму, представники чисельних науково-освітніх установ, державних органів влади і управління, міжнародних компаній взяли участь у панельних дискусіях та роботі дослідницьких секцій. За чотири дні Форуму було проведено 25 панельних дискусій, 13 дослідницьких секцій, 2 круглі столи, декілька воркшопів, виступило 143 спікери.

Крім того, у рамках Форуму було проведено День Кар’єри на економічному факультеті, у якому взяли участь 20 провідних міжнародних і українських компаній. Студенти економічного мали змогу поспілкуватись із стейкхолдерами та роботодавцями, дізнатись їхні вимоги до кандидатів і умови стажування в цих компаніях.

Також під час Форуму урочисто було відкрито Українсько-норвезький центр з міжнародної освіти та досліджень у галузі економіки державного сектору. Метою діяльності центру є створення нових сприятливих умов для освітньої, наукової та культурної співпраці між Україною та Норвегією, поширення результатів і досвіду проектів серед громадських і університетських партнерів у Норвезько-Українському університетському альянсі (NUUA).

В останній день Форуму представники кафедр економічного факультету доповіли про результати роботи дослідницьких секцій і панельних дискусій, а також окреслили перспективи подальшої роботи. Декан економічного факультету, професор А.І. Ігнатюк підвела підсумки роботи Форуму, відзначила подяками та сертифікатами всіх причетних до організації та проведення Міжнародного форуму EFBM’2019.

Також в останній день Форуму було проведено урочисте засідання Вченої Ради економічного факультету за головуванням ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка НАН України Л.В. Губерського, під час якого викладачам економічного факультету було вручено грамоти за успіхи у навчальній, науковій та виховній роботі, подяки ректора та грамоти за сумлінну працю.

Також саме у цей день було проведено святковий концерт до 75-річчя заснування економічного факультету. Під час якого вітались викладачі та студенти економічного факультету, згадувались події із життя факультету, його історія та визначні постаті.

Уконцерті виступали Богдан Яфінович разом із вокальною студією економічного факультету з піснею-привітанням «Україна – це ти», студент Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра – Георгій Вешапідзе, лауреат Гран-прі міжнародних вокальних конкурсів, який виконав монолог Богдана із опери «Богдан Хмельницький». Також на гостей очікував номер-сюрприз від переможців міжнародних та всеукраїнських танцювальних конкурсів, зразкового хореографічногоколективу Школи танцю«IRIS»– «Вони ще не літали». Вітали факультет професіонали українського народного танцювального мистецтва – фольклорно-етнографічний ансамбль «Веснянка» імені Володимира Нероденка Молодіжного центру культурно-естетичного виховання. Виступив на концерті артист оригінального жанру, засновник театру вогню « The Burning Dolphin» – Асланов Вейсал, студент 3-го курсу, ОП Економіка підприємства! Декілька танцювальних номерів подарували глядачам студії: «WolvesfromEF» та «Atoms».

Отже, швидко промайнули чотиридні Міжнародного форуму EFBM’2019, наповнені подіями та заходами, палкими дискусіями та новими знайомствами. Таким яскравим і плідним виявилось святкування 75-річчя економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З днем народження, рідний факультете!