Головна / Новини факультету / День «Відкритих дверей» на економічному факультеті

День «Відкритих дверей» на економічному факультеті

17 травня 2019 року економічний факультет гостинно вітав майбутніх абітурієнтів на заході «День Відкритих Дверей: Зустріч із майбутніми абітурієнтами!».

Майбутні абітурієнти, батьки та всі бажаючи мали нагоду познайомитись із нашим факультетом: оцінити переваги навчання за всіма спеціальностями факультету, врахувати особисті здібності при виборі спеціальності, щоб в подальшому реалізувати себе у професійному майбутньому, побачити та відчути можливості та перспективи успіху, поспілкуватись у форматі “питання-відповіді” із адміністрацією факультету, викладачами та студентами.

Відповідальні секретарі приймальних комісій ОС-бакалавр та ОС-магістр ознайомили відвідувачів із перевагами та особливостями навчання за різними освітніми програмами з підготовки економістів-аналітиків; а також із умовами та етапами вступної кампанії у 2019 року.

Цікавою та плідною виявилась зустріч майбутніх студентів із студентами факультету, під час якої майбутні абітурієнти дізнались про особливості діяльності органів студентського самоврядування факультету.

Інвестиції в економічну освіту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука успішного майбутнього!

Запрошуємо Вас відкрити нові можливості разом з нами!