Головна / Кафедра Підприємництва, Новини факультету / Міжфакультетська зустріч студентів економічного факультету зі студентами Інституту журналістики

Міжфакультетська зустріч студентів економічного факультету зі студентами Інституту журналістики

7 травня 2019 року на економічному факультеті відбулася зустріч студентів 2-го та 3-го курсів ОР бакалавр ОП «Підприємництво та біржова діяльність» і викладачів кафедри підприємництва зі студентами кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Студенти Інституту журналістики розповіли про свій досвід впровадження програми «Зелений Інститут журналістики», яка заснована на концепції «зеленого офісу». Її мета – зменшити негативний вплив на довкілля і сприяти раціональному використанню ресурсів.

«Зелений» офіс базується на концепції 3r:

  • – reduction— зменшувати (споживання води, енергії, інших ресурсів);
  • – refinement— повторно використовувати (зменшення кількості відходів при роботі в офісах);
  • – replacement— переробляти (закуповувати товари і послуги, які мінімізують вплив на довкілля, пропагувати ефективніше використання транспорту в особистих і ділових цілях і ін.).

Заснування програми «Зелений Інститут журналістики» стало відправною точкою при реалізації цього актуального та вкрай важливого задуму.

Студенти поділилися своїм практичним досвідом, розповіли, які проблеми та труднощі у них виникали, з якими непередбачуваними ситуаціями вони зіштовхувалися, але, найголовніше, яких результатів вони досягли.

Основні здобутки від впровадження концепції «зеленого офісу» в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка: збір та вивіз макулатури з усіх кафедр, успішне проведення еко-вечірок і залучення молоді до екологізації, встановлення боксів для збирання сортованого сміття. Ці перші «зелені» кроки демонструють, що освітні структури України вже готові до активного впровадження й реалізації концепції «зеленого офісу».

Ця зустріч стала дуже інформативною для студентів кафедри підприємництва економічного факультету, які, почувши про досвід своїх колег, усвідомили важливість концепції «зеленого офісу» та в найближчій перспективі планують реалізувати її в межах економічного факультету.