Головна / Новини факультету / КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ «ІNSPIRATION»

КОЛЕКТИВНА ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ «ІNSPIRATION»

На економічному факультеті тривають урочистості з нагоди 75-річчя з дня народження. 13 травня 2019 року в головному корпусі факультету відкрилась виставка картин студентів, викладачів та випускників економічного – «ART-EF-ACT».

Із вітальним словом виступила декан економічного факультету, професор Ігнатюк Анжела Іванівна. Привітали рідний факультет автори картин: Плєшакова Олена Анатоліївна – к.е.н., асистент кафедри економічної теорії, макро- і мікро економіки, Яцик (Филипченко) Тетяна Валеріївна – аспірантка кафедри обліку та аудиту, Косенко Владислав Денисович – студент 3 курсу спеціальності «Підприємництво та біржова діяльність», а також Солом’янюк Павло Григорович – к.е.н., доцент, викладач кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка (до 2017 р.)

Цей захід об’єднав митців-економістів. Кожна робота представляє окремий стиль, техніку, які не залишать байдужими жодного відвідувача. Уся експозиція наповнена барвами та ароматом весни. Шанувальники зможуть пірнути в світ фантазій та яскравих фарб, опинитись у магічних тропічних садах, прогулятися серед пишних півоній, відчути легкий морський бриз або прохолоду зимових гір.

«Моє мистецтво – про чисті емоції та внутрішні переживання, про пошуки себе як людини, художника, жінки… Воно про розкриття емоцій через відтінки кольорів. Пишу картини лише, коли є натхнення, так що всі роботи – з частинкою душі», – розповідає Олена Плєшакова.

Виставку можна відвідати щоденно з 13 по 31 травня 2019 року з 9:00 до17:00 за адресою: м. Київ, вул. Васильківська, 90А.

Телефон для довідок: + 38 (050) 788 75 75

Виставка відбувається за підтримки декана факультету – Анжели Іванівни Ігнатюк і заступника декана з навчально-виховної роботи – Анісімової Людмили Анатоліївни.