Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / VII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього»

VII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього»

10-11 квітня 2019 р. на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла VIIМіжнародна науково-практична конференція молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього». Цьогорічна конференція, яка проводиться вже сьомий рік поспіль, була присвячена 185-ій річниці заснування Київського національного університету імені Тараса Шевченка та 75-ій річниці створення економічного факультету.

В конференції, яка проводилася цього року у дистанційному форматі, взяли участь 102 учасники. За її результатами опубліковано збірник матеріалів VII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених «Зелений бізнес: життя заради майбутнього». До збірника увійшли понад 80 статей і тез доповідей провідних українських і зарубіжних учених, представників органів державної влади, бізнес-структур, громадських організацій, викладачів, докторантів PhD, студентів.

Сподіваємося, що висвітлені соціально-економічні, екологічні, організаційні, юридичні проблеми та запропоновані дослідниками і практиками напрями їх вирішення будуть корисними для науковців, підприємців, студентів, що займаються питаннями розвитку «зеленого» бізнесу в Україні та світі.