Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія»!

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія»!

З 22 по 24 квітня 2019 року в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія». В Олімпіаді взяли участь 60 учасників з 32 закладів вищої освіти, представники 13 областей України та міста Києва. Олімпіада проводилася в три етапи, протягом яких студенти виконували розрахункові, тестові та творчі завдання.

За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія» студенти магістерської освітньої програми «Економіка та економічна політика» кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки здобули такі нагороди:

Часніков Владислав Ігорович – диплом І ступеня

Любченко Олександр Васильович  диплом ІІІ ступеня

Учасники фінального етапу олімпіади, студенти та викладачі закладів вищої освіти України подякували організаторам олімпіади за теплий прийом, високий рівень проведення інтелектуальних змагань на принципах академічної свободи та доброчесності, об’єктивності й творчої спрямованості.

Щиро вітаємо учасників та призерів олімпіади, бажаємо всім успіхів у навчанні та нових перемог!