Головна / Кафедра статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії, Новини факультету / Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика», 25-26 квітня 2019 р.

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика», 25-26 квітня 2019 р.

Цього року уперше в Україні відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціалізацією «Економічна аналітика та статистика».  Почесну місію проведення заключного ІІ туру Конкурсу було покладено на економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме, на кафедру статистики та демографії.

На Конкурс надійшло 36 студентських наукових робіт із 22 закладів вищої освіти України.

Рецензування кожної роботи проводилося двома незалежними членами галузевої конкурсної комісії (9 провідних науково-педагогічних працівників з 6-ох  закладів вищої освіти) за 100 бальною шкалою із виведенням середнього балу (максимум 100 балів) та рейтингуванням студентських наукових робіт.

Після обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузева конкурсна комісія визначила і запросила до участі у підсумковій науково-практичній конференції 25-26 квітня 2019 р. авторів студентських робіт, що посіли 1-9 місця в рейтингу.

Серед запрошених претендентів на нагороду – студенти 6-ох закладів вищої освіти України: Житомирського національного агроекологічного університету,  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Полтавської державної аграрної академії, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

На відкритті конференції виступили з привітальними словами та побажанням успішної роботи декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор економічних наук, професор Ігнатюк Анжела Іванівна та в.о. завідувача кафедри статистики та демографії, кандидат економічних наук, доцент Гончар Ігор Анатолійович.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити студентів:

дипломами І ступеня: Шевченко Софія Тарасівна (Львівський національний університет імені Івана Франка) та Думенко Ольга Миколаївна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

дипломами ІІ ступеня: Бабін Кирило Володимирович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та Лесюк Владислав Станіславович (Полтавська державна аграрна академія);

дипломами ІІІ ступеня: Похільченко Олександр Михайлович (Житомирський національний агроекологічний університет); Кононенко Альона Володимирівна та Лабунська Альона Олегівна (Харківський національний автомобільно-дорожній університет); Осьмачко Олена Віталіївна (ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»); Виноградова Дар’я Володимирівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).

Переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціалізацією«Економічна аналітика та статистика»було нагородженотакож грамотами за такими номінаціями:

  • грамота «За кращу наукову роботу»: Бабін Кирило Володимирович та Виноградова Дар’я Володимирівна;
  • грамота «За активну участь у науковій дискусії»: Думенко Ольга Миколаївна та Лесюк Владислав Станіславович;
  • грамота «За креативний підхід у науковій роботі»: Похільченко Олександр Михайлович та Шевченко Софія Тарасівна;
  • грамота «За практичну спрямованість наукової роботи»: Кононенко Альона Володимирівна та Лабунська Альона Олегівна;
  • грамота «За оригінальну презентацію»: Осьмачко Олена Віталіївна.

Підсумкова наукова-практична конференція дарує кожному учасникові шанс проявити свою креативність і захистити результати наукового дослідження в рамках дискусії та обміну думками. Це також чудова нагода поринути у творчу атмосферу однодумців, оцінити власні досягнення на загальному фоні та визначитись у подальшій науковій-дослідницький роботі.

Дякуємо за організацію та проведення заходу – керівництву економічного факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (декану факультету – Ігнатюк А.І., заступнику декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва – Вітренко А.О.), професорсько-викладацькому складу кафедри статистики та демографії факультету, фотографу Діані Радченко – за чудовий день!

 

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів у дослідницькій та практичній діяльності!

З повагою,

Організаційний комітет Конкрсу