Головна / Кафедра маркетингу та бізнес адміністрування, Новини факультету / Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

Перемога студентки кафедри міжнародної економіки та маркетингу у конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»

12 квітня 2019 року відбувся другий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом»  на базі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Студентка кафедри міжнародної економіки та маркетингу Болтянська Ірина нагороджена дипломом ІІ ступеня (тема наукової роботи: «Формування конкурентних переваг ТОВ «МОЕЗ» на ринку соняшникової олії ЄС», науковий керівник: д.е.н., професор Старостіна Алла Олексіївна).

Доктор економічних наук, професор кафедри міжнародної економіки та маркетингу Старостіна Алла Олексіївна отримала подяку за підготовку Болтянської Ірини до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Щиро вітаємо з перемогою!

Болтянська Ірина (зліва), Краснікова Наталія Олександрівна, т.в.о. завідувача кафедри міжнародної економіки і світових фінансів, к.е.н., доцент Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (справа).

Болтянська Ірина (зліва), Старостіна Алла Олексіївна, науковий керівник, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та маркетингу (справа).