Головна / Важлива інформація, Кафедра статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії, Новини факультету / Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» у 2018/2019 навчальному році

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» у 2018/2019 навчальному році

22-24 квітня 2019 року на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика». Участь в Олімпіаді взяло 32 учасника з 15 вищих навчальних закладів України, що представляли 9 областей України та місто Київ.

Під час інтелектуальних змагань, що проходили у два тури: перший – виконання письмового завдання розрахунково-аналітичного характеру, другий – командний конкурс відеопрезентацій, студенти продемонстрували високий рівень знань та практичних умінь і навичок з дисциплін економіко-статистичного спрямування.

Відкриття олімпіади розпочалося, з привітальної промови Голови організаційного комітету ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика», декана економічного факультету Ігнатюк Анжели Іванівни.

З вітальними словами до студентів звернувся і  начальник відділу модернізації вищої освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Шапошников Костянтин Сергійович.

Виконання письмового завдання олімпіади розпочалось о 10 години ранку. Із завзяттям та жагою до перемоги учасники почали виконувати завдання, оскільки усвідомлював велику відповідальність не тільки за себе особисто, а за свій заклад освіти насамперед.

Завдання оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли провідні науковці з 5 закладів вищої освіти України: класичних, економічних університетів, що мають вагомі здобутки щодо підготовки фахівців з вищою освітою у галузі економіки, зокрема Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Сумського державного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана,  Національної академії обліку та статистики, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Крім інтенсивної конкурсної програми, на учасників чекали захоплюючі екскурсії до кабінету історії економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також науково-пізнавальна поїздка до музею Державної фіскальної служби України.

Церемонія урочистого закриття Олімпіади відбулася 24 квітня 2019 р. За результатами ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика» у 2018/2019 н.р. переможцями стали:

диплом І ступеня–Шамайда Д.М. (Київський національний  університет імені Тараса Шевченка);

диплом ІІ ступеня– Павліченко П.В. (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця);

диплом ІІІ ступеня– Горуля  В.О. (Університет державної  фіскальної служби України);

Грамотами було відзначено:

– за 4 місце: Кузьменко Л.В. та Краснокутська В.О. (Київський національний  університет імені Тараса Шевченка);

– за 5 місце:Коханчук К.О. (Університет державної фіскальної служби України), Бринзак  А.С. та Пешевець А.А.(ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»);

– грамота «За високий рівень теоретичної підготовки» – Радько В.В. (Сумський державний університет);

– грамота «За гарну теоретичну підготовку» – Петькова Є.І. (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара);

– грамота «За нестандартність виконання завдань» – Добрянська Ю.А. (Львівський національний університет імені Івана Франка);

– грамота ««За кращу інтерпретацію візуалізованих даних» – Білоконь В.О. (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна);

– грамота «За опанування методами статистичного аналізу» – Совик Т.О.(Житомирський національний агроекологічний університет) та Чорний В.В. (Львівський національний аграрний університет).

У командному заліку, який враховував результати 1 туру та результати конкурсу відеопрезентацій, перемогу отримали наступні команди учасників:

 – перше місце отримала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

– друге місце отримала команда Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця;

третє місце отримала команда Університету державної фіскальної служби України;

– четверте місце отримала команда Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана;

– п’яте місце поділили команди Львівського національного університету імені Івана Франка та Житомирського національного агроекологічного університету.

Грамотою за найбільш популярне відео в конкурсі відеопрезентацій була відзначена команда Вінницького національного аграрного університету.

Результати Олімпіади засвідчили високий рівень теоретичної і практичної підготовки студентів, їх неабиякий інтелектуальний потенціал, творчі здібності та значний інтерес до поглибленого вивчення економіки.

Щиро вітаємо учасників та призерів! Нехай олімпіада, яка є мірилом Ваших теперішніх досягнень, стане черговим кроком на шляху подальшого професійного становлення. Пам’ятайте, яким б не був кінцевий результат цього змагання, кожного з Вас можна вважати переможцем на цьому етапі конкурентної боротьби!

Дякуємо за організацію та проведення заходу – керівництву економічного факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (декану факультету – Ігнатюк А.І., заступнику декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва – Вітренко А.О.) та професорсько-викладацькому складу кафедри статистики та демографії факультету.

З повагою,

Організаційний комітет Олімпіади