Головна / Кафедра Іноземних Мов, Новини факультету / Кафедра іноземних мов економічного факультету на ІV Міжнародному симпозіумі в Латвійському Університеті

Кафедра іноземних мов економічного факультету на ІV Міжнародному симпозіумі в Латвійському Університеті

Представник кафедри іноземних мов економічного факультету, кандидат педагогічних наук Діденко Ірина Олексіївна взяла участь у 4-му Міжнародному симпозіумі з мови міжнародних комунікацій, що нещодавно пройшов у Ризі. Симпозіум було організовано як дводенну міждисциплінарну конференцію, спрямовану на встановлення зв’язків між дисциплінами, пов’язаними з інструментальним використанням мови в міжнародних комунікаціях. Філологи з 35 країн зосередились на питаннях підвищення ефективності формування лінгвістичного потенціалу для міжнародного культурного, професійного та наукового спілкування.

Ірина Діденко виступила доповіддю Designing the Reading Module of an ESP Course for Students in Electronics, Telecommunication and Economic Studies, у якій виклала нові принципи розробки модулю з читання для курсу «Англійська мова за професійним спрямуванням». Було представлено результати порівняльного дослідження, проведеного серед студентів економічних спеціальностей Київського національного університету імені Тараса Шевченка та студентів радіоелектронних і телекомунікаційних спеціальностей Національного університету «Запорізька політехніка».

Апробація на Міжнародному симпозіумі нової теорії планування навчального курсу стала важливим етапом дослідницької роботи кафедри іноземних мов економічного факультету щодо імплементації вимог Національної програми курсу «Англійська мова професійного спрямування» (National ESP Curriculum), а також параметрів міжнародних іспитів з англійської мови IELTS, TOEFL ITP, GMAT тощо.