Головна / Кафедра Страхування, Банківської справи та Ризик-менеджменту, Новини факультету / Кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту вітає з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

Кафедра страхування, банківської справи та ризик-менеджменту вітає з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

16-17 квітня 2019 року на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено підсумкову науково-практичну конференцію в рамках ІІ туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Трансформація страхового ринку України в світлі сучасних економічних викликів».

Участь у конкурсі взяли 64 студенти з 44 закладів вищої освіти. Для другого туру на основі рецензій галузевої конкурсної комісії було відібрано 19 найкращих наукових робіт, серед яких робота студентки Економічного факультету.

Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка представляла студентка 3 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (науковий керівник д.е.н, доцент Приказюк Наталія Валентинівна) – Марченко Катерина Олександрівна. Наукова робота «Bancassurance в Україні: виклики та інноваційні вектори розвитку» була високо оцінена журі й на фінальному нагородженні переможців Катерина отримала диплом ІІ ступеня.

Вітаємо з перемогою й бажаємо подальших наукових звершень!