Головна / Кафедра Економіки Підприємства, Новини факультету / Результати ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)»

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України №1313 від 28.11.2018 р. на базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка з 17 по 19 квітня 2019 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)». Кафедра економіки підприємства економічного факультету університету третій рік поспіль має честь проводити Всеукраїнську олімпіаду.

Оргкомітетом було надіслано листи-запрошення з інформацією про умови проведенняолімпіади до 152 ЗВО України та отримано згоду (анкети учасників) від 79 осіб із 47 ЗВО України від представників з різних регіонів України, зокрема центральний регіон був представлений 11 ЗВО (23%), західний – 10 ЗВО (21%), східний – 8 ЗВО (17%), північний – 11 ЗВО (23%), південний – 7 ЗВО (15%).

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства (за видами економічної діяльності)» переможці отримали:

Диплом І ступеня:

• – Сірик Тетяна Олександрівна– Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Дипломи ІІ ступеня:

• – Волосатова Марія Миколаївна – Житомирський державний технологічний університет.
  • – Молож Юлія Леонідівна– Донецький національний університет імені Василя Стуса.
  • – Липська Анастасія Сергіївна – Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.

Дипломи ІІІ ступеня:

• – Мережко Віталій Андрійович– Донецький національний університет імені Василя Стуса.
  • – Грузін Богдан Васильович – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана.
  • – Шрамковська Анастасія Геннадіївна– Університет державної фіскальної Служби України.

Грамотами за 4 місце відзначені:

• – Павловська Людмила Михайлівна – Національний університет водного господарства та природокористування.
  • – Колісніченко Вадим Вікторович – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
  • – Корніюк Надія Олександрівна – Житомирський державний технологічний університет.

Грамотами за 5 місце відзначені:

• – Глушко Віктор Сергійович – Університет державної фіскальної Служби України.
  • – Момотюк Андрій Петрович – Національний університет водного господарства та природокористування.
  • – Кушнір Діана Федорівна – Одеський національний економічний університет.

Окремі учасники олімпіади були відзначені спеціальними грамотами:

За креативність виконання завдань нагороджені:

• – Деркач Діана Михайлівна – Державний університет інфраструктури та технологій.
  • – Черній Анастасія Сергіївна – Національний університет харчових технологій.
  • – Пономарьова Ганна Сергіївна – Сумський державний університет.
  • – Борійчук Анастасія Миколаївна – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка».

За високий рівень теоретичної підготовки нагороджені:

• – Біленко Яна Олександрівна – Київський національний торговельно- економічний університет.
  • – Ящук Катерина Олександрівна – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.
  • – Михайлова Наталія Олександрівна – Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

До складу журі та апеляційної комісії ІІ етапу олімпіади увійшли 12 докторів економічних наук, 12 професорів, 9 кандидатів економічних наук, 7 доцентів із 12 ЗВО України.

Для членів журі та викладачів, які супроводжували студентів, бізнес-тренером, випускником економічного факультету університету Зайомою Олександром було організовано майстер-клас «Презентаційні навички як інструмент викладача».

Для студентів – учасників олімпіади – проведена презентація компанії PwC «Як побудувати кар’єру у міжнародній компанії та стати експертом, досвід та знання якого затребувані у всьому світі?» та лекція представників мережі супермаркетів «Сільпо» «Поєднуй навчання з роботою в «Сільпо».

Під час проведення олімпіади студенти, члени журі, члени оргкомітету та супроводжуючі особи мали змогу взяти участь у екскурсійній програмі, яка передбачала відвідування Музею історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Ботанічного саду імені академіка О.В. Фоміна.

Переможців відзначено пам’ятними подарунками від партнерів олімпіади: Українського союзу промисловців і підприємців, Спілки малих середніх та приватизованих підприємств України, мережі супермаркетів «Сільпо» та компанії PwC Україна.

Оргкомітет олімпіади вітає переможців та бажає максимальної реалізації їх творчого потенціалу в ім’я процвітання нашої рідної України!