Головна / Новини факультету / ‘Open Day in JTI’ для студентів економічного факультету

‘Open Day in JTI’ для студентів економічного факультету

Скласти уявлення про роботу у міжнародній компанії, ознайомитись із основними бізнес-процесами, зарекомендувати себе як потенційного стажера та працівника 18 квітня мали нагоду студенти економічного факультету 2-4 курсів ОС «Бакалавр» та першого курсу ОС «Магістр»усіх спеціальностей, відвідавши міжнародну компанію JT International Company Ukraine JSC.

Під час заходу «OpenDayinJTI» студенти зустрілись ізфінансовим директором  компанії – Олексієм Теліцини та бізнес-аналітиком компанії – Сергієм Баюшкіним. У форматі нетворкінгу та за допомогою інтерактивних завдань, пов’язанних із розрахунком ПДВ та акцизного збору на одиницю продукції, ціноутворенням та сегментацією ринку продуктів, основними інструментами візуалізації та майнінгу даних, прогнозуванням та прийняттям рішень в умовах визначеності – було презентовано основні напрями роботи відділів компанії.

Спеціаліст із розвитку бренда роботодавця компанії JTI – Мар’яна Андрусяк розповіла студентам про можливості здобуття першого досвіду роботи у великій компанії – програмами літньої та зимової практики Starway, стажуванням за програмою Jump, а також перспективами побудови майбутньої кар’єри в компанії із міжнародними можливостями.

Дякуємо за організацію та проведення зустрічі:спеціалісту із розвитку бренда роботодавця компанії JTI – Мар’яні Андрусяк; викладачам економічного факультету: к.е.н., асистенту кафедри статистики та демографії С.О. Шибіріній та к.е.н., доценту кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Г.М. Лозовій.

Інвестуй у своє успішнемайбутнє – обирай найкращих!