Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки вітає переможця конкурсу в НБУ

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки вітає переможця конкурсу в НБУ

12 квітня 2019 року студент ОП «Економіка та економічна політика» Аладько Ян (науковий керівник доц. Красота О.В.) виборов перше місце у Третій щорічній конференції студентів та молодих дослідників «Банківський сектор та монетарна політика: перспективи розвитку», організованої НБУ та KSE.

У конференції брали участь студенти та молоді дослідники КНУ імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Київської школи економіки, Центру економічної стратегії та НБУ.

На конференції розглядалися питання впливу інфляційних очікувань фірм на їхні ділові рішення, огляду підходів до моделювання взаємозв’язків макропруденційної та монетарної політик, практичних результатів впровадження режиму інфляційного таргетування, індексу фінансового стресу для України, ролі кредиту в економічному зростанні України та інші.

Дякуємо Національному банку України та KSEза залучення молоді в дослідницьку роботу та можливість проявити себе.