Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Участь доцента кафедри фінансів у програмі міжнародної мобільності в Норвегії

Участь доцента кафедри фінансів у програмі міжнародної мобільності в Норвегії

У період з 24 березня по 7 квітня 2019 р. доцент кафедри фінансів Кнір Марія Олександрівна взяла участь в програмі академічної мобільності в Норд Університеті, м. Будьо, Норвегія.

В період участі в програмі академічної мобільності були розроблені та записані відео лекції для онлайн курсу в рамках україно-норвезького проекту «Внутрішній контроль та COSO: застосування в університетському секторі».

Також Марія Олександрівна взяла участь у роботі Міжнародної конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic” (“Діалог Крайньої Півночі: Бізнес в Арктиці”) та робочих зустрічах в рамках україно-норвезьких  проектів “Норвезько-українське співробітництво у галузі державного сектору бухгалтерського обліку, бюджетування та фінансування науково-дослідної освіти (NUPRE)” та “Норвезько-українське інституційне партнерство у галузі освіти в галузі державного сектору: бухгалтерський облік, бюджетування та фінансування  (NUPSE)”.

Завдяки професійному спілкуванню, відвіданим лекціям та роботі в сучасній бібліотеці був отриманий новий дослідницький та викладацький досвід. Відбувся обмін досвідом з представниками міжнародного відділу з приводу мобільності студентів в рамках програми подвійного дипломування