Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Перемога студентів освітньої програми «Фінанси публічного сектору» в конкурсі сценаріїв розвитку “Смарт Сіті” в Норвегії

Перемога студентів освітньої програми «Фінанси публічного сектору» в конкурсі сценаріїв розвитку “Смарт Сіті” в Норвегії

4 квітня  2019 року в м. Будьо (Норвегія) в рамках Міжнародної конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic” (“Діалог Крайньої Півночі: Бізнес в Арктиці”), багатонаціональна студентська команда, до складу якої входили студентка магістерської програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору» Ткаченко Аліса та аспірантка кафедри фінансів Мельник Валерія здобула перемогу у конкурсі проектів «Смарт Сіті в Арктичному регіоні» (“Smart Cities in the Arctic”). Командна співпраця, творчий підхід та високий рівень знань, які продемонструвала молодь, забезпечила їм можливість збудувати реалістичні сценарії та спрогнозувати наслідки розбудови міст в Північному регіоні Норвегії.

Магістерська освітня програма подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору»* відкриває багато можливостей для студентів, зокрема: навчання в Норд Університеті в Норвегії із залученням провідних іноземних викладачів, участь в міжнародних конференціях і конкурсах закордоном, подорожі Європою та нові міжнаціональні зв’язки.

*Кафедра фінансів запрошує всіх бажаючих на зустріч-презентацію освітньої програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору».

14 травня о 14:00 в ауд. 402 ви зможете отримати відповіді на всі питання стосовно освітньої програми подвійного дипломування «Фінанси публічного сектору», умов вступу 2019 та особливостей навчання в Норвегії.