Головна / Кафедра Фінансів, Новини факультету / Зустріч викладачів та студентів кафедри фінансів із представниками Міністерства фінансів України

Зустріч викладачів та студентів кафедри фінансів із представниками Міністерства фінансів України

1 квітня 2019 року викладачі кафедри фінансів (доценти Демиденко Л.М., Наконечна Ю.В., Петленко Ю.В., Погрібна Н.В., Яфінович О.Б. та ас. Плєшакова Н.А.) разом зі студентами, які навчаються на освітніх програмах кафедри, відвідали Міністерство фінансів України.

В рамках заходу викладацька та студентська спільнота відвідала музей міністерства, зустрілася з працівниками різних департаментів, які є випускниками Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а саме: начальником управління прогнозування доходів бюджету Євгеном Гладуном, директором Департаменту забезпечення комунікацій та організаційно-аналітичної роботи Ольгою Зиковою, заступником директора Департаменту державного бюджету – начальником Управління аналізу бюджету та макроекономічних показників Олексієм Жаком, заступником начальника управління – начальником відділу Юрієм Драчуком

В процесі спілкування піднімалися практичні питання щодо бюджетного процесу, планування та прогнозування доходів державного бюджету, особливостей співпраці з міжнародними фінансовими організаціями на сучасному етапі, що викликало особливий інтерес як у викладачів, так і студентів.

Крім того, під час заходу було організовано зустріч з видатною людиною міністерства, майором Оксаною Якубовою, яка три роки провела на передовій, обороняючи Батьківщину. Вона розповіла власну історію життя, перебуваючи на посаді заступника командира батальйону по роботі з особовим складом в зоні АТО, поділилася враженнями і спогадами як під час перебування на фронті, так і в період адаптування до мирного життя.

Зустріч пройшла у форматі вільного спілкування. Студенти і викладачі мали змогу поставити запитання та отримати відповіді щодо особливостей оперативної роботи і стратегічних завдань міністерства,можливостей студентів під час навчання проходити практику в стінах цієї установи, а також перспектив, що відкриваються перед випускниками ЗВО, які планують працювати в профільних державних установах.