Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Презентація нової міжфакультетської магістерської освітньої програми «Економічна безпека підприємництва» кафедри підприємництва економічного факультету у 2019/2020 н.р.

Презентація нової міжфакультетської магістерської освітньої програми «Економічна безпека підприємництва» кафедри підприємництва економічного факультету у 2019/2020 н.р.

5-6 квітня 2019 року відбулася презентація магістерської освітньої програми – «Економічна безпека підприємництва», розробником якої є кафедра підприємництва економічного факультету на чолі з д.е.н., професором Мазур І.І.в Центрі польського права у  Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Міжфакультетська освітня програма «Економічна безпека підприємництва» для освітнього ступеня «Магістр» була створена за сприяння Європейської Комісії, за участю економічного, юридичного, хімічного факультетів, факультету інформаційних технологій, ФРЕКС та Інституту біології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Українського науково-технологічного центру.

Відкрила презентацію магістерської освітньої програмиІрина Мазур – д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва економічного факультету.

З вітальним словом до присутніх виступили:

Володимир Бугров – к.філос.н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який наголосив на на важливості та своєчасності даної міжфакультетської освітньої програми «Економічна безпека підприємництва» для Університету.

Зоряна Луцишин – д.е.н., професор, заступник директора науково-методичного центру організації навчального процесу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відзначила актуальність магістерської освітньої програми «Економічна безпека підприємництва» і необхідність її введення у навчальний процес на економічному факультеті Університету.

Вячеслав Биковець, генеральний директор Спілки МСППУ, який наголосив на практичній значущості нової магістерської освітньої програми та побажав успіхів у реалізації задуманого.

Від Європейської Комісії з вітальним словом виступили:

Жан-Паскаль Зандерс – к.політ.н., експерт з РХБЯ безпеки, директор The Trench (Бельгія),

Шебнем Удум – к.е.н., доцент кафедри міжнародних відносин Університету Хаджеттепе, (Анкара, Туреччина).

Закордонні фахівці виступили з цікавими та актуальними доповідями про важливість вивчення товарів і технологій подвійного використання, нашим слухачам було висловлено пропозиції фахового та творчого зростання у царині експортного контролю.

Серед присутніх були: викладачі та студенти різних факультетів, а також курсанти Військового інституту КНУ імені Шевченка тастуденти інших закладів вищої освіти України.

На другий день, 6 квітня, виступили:

Володимир Давидовський – д.фіз-мат.н., завідувач відділу теорії ядерних процесів Інституту ядерних досліджень НАН України.

Ігор Анохін – к.фіз-мат.н., старший науковий співробітник відділу теоретичної фізики Інституту ядерних досліджень НАН України.

Присутні мали можливість послухати доповіді про надзвичайно важливі аспекти трансферу товарів і технологій подвійного використання.

По закінченню презентації магістерської освітньої програми слухачі отримали Сертифікати.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримку, сприяння та реалізацію міждисциплінарної освітньої програми «Економічна безпека підприємництва» для ОС «Магістр» на економічному факультеті, а також Центру польського права юридичного факультету за гостинність.