Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Корисні весняні канікули для школярів – на економічному факультеті

Корисні весняні канікули для школярів – на економічному факультеті

Упродовж п’яти весняних днів на економічному факультеті тривав курс лекцій: «Хто Ми – економісти?», для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, який тривав 27-29 березня та 04-05 квітня 2019 року.

Слухачами лекторію стали школярі м. Києва, Запорізької, Київської, Хмельницької та Чернігівської областей. Кожен день для наших учасників проходив у дружній та теплій атмосфері, оскільки наші гості вже встигли потоваришувати і з нетерпінням чекали нових лекцій. Усього було проведено дев’ять тематичних лекції з економіки, які проходили у форматі лекцій-бесід, коротких презентацій та гри з прийняття управлінських рішень.

Під час лекторію школярі мали змогу не тільки отримати актуальну інформацію про переваги економічної освіти,  але й спробувати себе в ролі бізнесменів, урядовців та представників органів виконавчої влади. Крім того, старшокласники навчилися досліджувати проблеми, шукати шляхи їх вирішення, аналізувати інтереси зацікавлених сторін та оцінювати їх відповідність пріоритетам розвитку країни, застосувати на практиці методи прийняття управлінських рішень, ведення дискусій, знаходження прихильників і налагодження співпраці.

Заключна частина лекторію відбулась 5 квітня і завершилась врученням сертифікатів учасника Лекторію постійним слухачам – школярам, які відвідали шість та більше лекцій.

Сподіваємося, що наші слухачі з користю провели цей час разом із нами та переконались, що інвестиції в економічну освіту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука успішного майбутнього!

Дякуємо всім учасникам, що завітали на західта виявили інтерес до Лекторію, керівництву економічного факультету (декану – проф. А.І. Ігнатюк, заступнику декана з навчальної та виховної роботи – доц. Л.А. Анісімовій), а також відповідальній за професійно-орієнтаційну роботу на економічному факультеті (ас. С.О. Шибіріній) – за організацію та проведення профорієнтаційного заходу, нашим викладачам (проф. В.Л. Осецькому, проф. Ю.І. Єханурову, доц. В.А. Делас, доц. Н.І. Версаль, доц. В.Л. Гура, доц. А.М. Лозовій, ас. Ю.С. Нікітченко, ас. К.Р. Приходько, ас. Н.В. Даниловій) – за цікаві та пізнавальні зустрічі під час лекцій, нашим фотографам (Андрію Іванову та Діані Берека) – за чудові фото!

Ми не прощаємося, а кажемо – до нових зустрічей на економічному факультеті!

З повагою,     

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету