Головна / Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки Взяла участь у семінарі-дискусії в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

Кафедра економічної теорії, макро- і мікроекономіки Взяла участь у семінарі-дискусії в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України

5 квітня 2019 року студенти 4 курсу бакалаврату та 1 курсу магістратури ОП «Економіка та економічна політика» разом із доцентом кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Красотою О.В. взяли участь у семінарі-дискусії з питаньмакроекономічного аналізу і прогнозування, а також у підготовці консенсус-прогнозу середньострокових перспектив розвитку економіки України«Україна: перспективи розвитку очима молоді», організованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.Відкрив семінарПерший віце-прем’єр-міністр України, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, Голова Міжвідомчої робочої групи з питань координації процесів імплементації та забезпечення моніторингу Цілей Сталого Розвитку Кубів С.І.

У семінарі-дискусії взяли участь провідні фахівці у сфері макроекономічного аналізу та прогнозування державних установ, міжнародних фінансових організацій, аналітичних центрів, інвестиційних компаній, комерційних банків та бізнесу. На семінарі було презентовано результати проведеного серед молоді опитування щодо перспектив розвитку України та порівняння цих результатів із консенсус-прогнозом, підготовленим експертами урядових установ, міжнародних фінансових організацій, науково-дослідних інститутів, аналітичних центрів, недержавних організацій. Для студентів була організована екскурсія до Музею історії урядів України в Будинку Уряду.

Дякуємо Міністерству економічного розвитку і торгівліУкраїни за залучення української молоді до проблем макроекономічного аналізу і прогнозування, за насичену навчально-пізнавальну та екскурсійну програму проведеного заходу.