Головна / Важлива інформація, Кафедра Економічної Теорії, Макро- і Мікроекономіки, Новини факультету / Результати заключного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2018/2019 навчальному році

Результати заключного етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» у 2018/2019 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1010 від 18.09.2018 р. та наказу Київського національного університету імені Тараса Шевченка № 971-32 від 06.11.2018 р., наказу економічного факультету № 21-32 від 11.01.2019 р. «Про проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»в 2018/2019 навчальному році на базі економічного факультету 03 квітня 2019 року відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика».

На науково-практичній конференції з доповідями виступили 27студентів з 21закладу вищої освіти України. В роботі галузевої конкурсної комісії взяли участь 22 провідних науково-педагогічних працівників з 11 ЗВО України. Рейтинг претендента на перемогу в Конкурсі визначався сумою балів, отриманих на першому етапі ІІ туру (максимум 200 балів) та балів, отриманих за виступ на науково-практичній конференції (максимум 50 балів).

Переможців та призерів привітали: заступник декана економічного факультету з наукової роботи та міжнародного співробітництва Вітренко Андрій Олександрович, який зачитав звернення Голови галузевої конкурсної комісії, Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Губерського Леоніда Васильовича до учасників підсумкової науково-практичної конференції та заступник Голови галузевої конкурсної комісії, завідувач кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка Гражевська Надія Іванівна.

У вітальному слові методиста вищої категорії відділу модернізації вищої освіти Інституту модернізації змісту освіти МОН України Михайленко Наталії Петрівни було відзначено високий рівень підготовки та організації конкурсу наукових студентських робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». У виступі члена оргкомітету конкурсу, начальника управління економічного аналізу Антимонопольного комітету України Чередніченко Дар’ї Петрівни було наголошено на важливості проведення таких наукових заходів з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого та професійного зростання.

Учасники фінального етапу Конкурсу, студенти та викладачі закладів вищої освіти України подякували організаторам Конкурсу за теплий прийом, високий рівень проведення інтелектуальних змагань на принципах академічної свободи та доброчесності, об’єктивності й творчої спрямованості.

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика» й бажаємо їм творчої наснаги, нових перемог та професійного зростання!

Детальна інформація:

http://econom.univ.kiev.ua/science/competitions/eep/economics2019/