Головна / Новини факультету / Профільна школа з економіки для учнів-членів Малої академії наук

Профільна школа з економіки для учнів-членів Малої академії наук

04 квітня 2019 року на економічному факультеті відбулась зустріч в рамках наукової профільної школи з економіки «Актуальні проблеми сучасної економічної науки» для учнів-членів Малої академії наук з Київської області та педагогів закладів загальної середньої освіти – наукових керівників учнівських науково-дослідницьких робіт у науковому відділенні «Економіка».

Зустріч розпочалась з екскурсії до кабінету історії економічного факультету, адже формування економічних наук в університетах сучасної України розпочалось у 1804 році із введення Академією наук політичної економії та низки економічних предметів у навчальні плани гімназій, а згодом – і ліцеїв. Все це сприяло розповсюдженню економічних знань та зростанню інтересу до економічних наук у нашій країні.

Під час екскурсії, проведеної відповідальною за професійно-орієнтаційну роботу, асистентом кафедри статистики та демографії Світланою Олександрівною Шибіріною, наші гості відвідали аудиторії та комп’ютерні класи, в яких відбувається навчання, ознайомитися з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, створених на економічному факультеті.

На відкритті профільної наукової школи, за участі заступника декана з навчальної та виховної роботи, доцента кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності Людмили Анатоліївни Анісімової та доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіки підприємства Галини Михайлівни Филюк, а також – координатора наукового відділення «Економіка», методиста Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Олени Володимирівни Бойчук, – учні 7-11 класів переконались, що інвестиції в економічну освіту Київського національного університету імені Тараса Шевченка – запорука успішного майбутнього!

Учні мали змогу поставити запитання і отримати відповіді щодо особливостей навчального процесу на різних економічних спеціальностях, можливостями студентів під час проходження стажування в державних установах, національних та міжнародних компаніях та про перспективи, які відкриваються перед випускниками.

Представники органів студентського самоврядування економічного факультету – голова студентського парламенту Антон Ігорович Ільїчов та голова інформаційного департаменту студентського парламенту Марина Богданівна Козуб, – розповіли про студентське життя на економічному факультеті, особливості навчання, дозвілля. Також, урочисто було відзначено подарунком переможця конкурсу серед підписників каналу СПЕФ у «Telegram» – Кіріяк Дар’ю Григорівну, слухача курсу лекцій: «Хто Ми – економісти?».

По завершенню заходу, школярі відвідали інтерактивну лекцію – «Добре відомі торговельні марки. Битва Брендів»  та лекція-казку – «Економіка без правил та проти них та як Маркетинг руйнує кордони», проведені в рамках курс лекцій: «Хто Ми – економісти?».

Дякуємо за організацію та проведення профорієнтаційного заходу – керівництву економічного факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, (декану факультету Ігнатюк А.І.) та Київському обласному комунальному позашкільному навчальному закладу «Мала академія наук учнівської молоді» (директору  Минзар С.А.).