Головна / Новини факультету / Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Переможці ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

1-2 квітня 2019 року студенти 4 курсу освітньої програми «Фінанси та кредит» Круть Олексій(науковий керівник д.е.н., професор Лютий І.О.) та Дуркач Марта(науковий керівник к.е.н., доцент Любкіна О.В.) взяли участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит», який був проведений на базі Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ).

На Конкурс надійшло 113 наукових робіт з провідних закладів вищої освіти. До другого туру Конкурсу галузева комісія відібрала 38 робіт з 29 вишів України.

За результатами публічного захисту наукових робіт студенти кафедри фінансів були відзначені у складі переможців та отримали нагороди:

  • – диплом І ступню – Круть Олексій (наукова робота на тему: «Соціально-економічна ефективність оподаткування доходів фізичних осіб в Україні»),

– диплом ІІІ ступеню – Дуркач Марта (наукова робота на тему: «Оцінка фінансового потенціалу венчурного інвестування в розвитку ІТ-галузі в Україні».

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця 4 квітня 2019 року відбулася науково-практична конференція – заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою», на який було подано 71 наукову роботу із 25 ЗВО України.

Економічний факультет гідно представили студенти 4 курсу освітньої програми «Фінанси та кредит» Мацур Сергій(науковий керівник д.е.н., професор Варналій З.С.), Мехед Андрій(науковий керівник д.е.н., професор Варналій З.С.) та Романюк Артем (науковий керівник д.е.н., професор Варналій З.С.).

Студенти кафедри фінансів відзначені у складі переможців та отримали нагороди:

  • – диплом І ступню – Мацур Сергій (наукова робота на тему: «Фіскальна безпека експортерів сільськогосподарської продукції в контексті трансфертного ціноутворення»),
  • – диплом ІІ ступню – Мехед Андрій (наукова робота на тему: «Фінансова безпека підприємства та методи її оцінювання (на прикладі ТОВ «Українська Органіка»)
  • – диплом ІІІ ступеню – Романюк Артем (наукова робота на тему: «Податкове планування у системі забезпечення фінансової безпеки підприємства».

Кафедра фінансів пишається своїми талановитими студентками та вітає їх з перемогою!