Головна / Кафедра статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії, Новини факультету / Вебінар «Вимірювання ефективності системи охорони здоров’я»

Вебінар «Вимірювання ефективності системи охорони здоров’я»

29 березня кафедра статистики та демографії економічного факультету разом з Міжнародною асоціацію з економіки охорони здоров’я (International Health Economics Association) провели вебінар з Економіки охорони здоров’я (англійською мовою).

Веб-семінар проводив директор Інституту наукових досліджень та інформації в економіці охорони здоров’я професор Зейнеп на тему: «Вимірювання ефективності системи охорони здоров’я». Під час веб-семінару було розглянуто методологічні засади та методи оцінювання ефективності різних систем охорони здоров’я при здійсненні міжнародних співставлень.

Захід проводився в рамках відкриття нової магістерської програми «Економіка охорони здоров’я та статистика» («Health Economics and Statistics») за спеціальністю «051 Економіка», гарант програми – д.е.н., професор кафедри статистики та демографії Наталія Василівна Ковтун.

«Економіка охорони здоров’я та статистика» – сучасна магістерська програма, головним завданням якої є підготовка фахівців зі статистики, які володіють методами збирання, опрацювання та аналізу клінічних даних та даних, що характеризують здоров’я суспільства та ефективність політики в сфері охорони здоров‘я. Випускники освітньої програми – це статистики-аналітики у сфері клінічних досліджень та охорони здоров’я, що мають високий попит на ринку праці у приватному секторі клінічних досліджень національного та міжнародного рівня, у національних, регіональних та місцевих суспільних організаціях та установах, на посадах пов’язаних з плануванням, збиранням, опрацюванням та аналізом даних клінічних даних та даних, що характеризують здоров’я населення, а також оцінюванням якості управлінських рішень в сфері охорони здоров’я.

Кафедра статистики та демографії