Головна / Новини факультету / «Шевченківська весна: Економіка» – на економічному факультеті

«Шевченківська весна: Економіка» – на економічному факультеті

27 березня 2019 року на економічному факультеті відбулася сімнадцята міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Шевченківська весна: Економіка».

Свої наукові здобутки представили 287 студентів, аспірантів та молодих вчених з 6 країн світу – України, Польщі, Грузії, Німеччини, Гани, Канади.

На урочистому відкритті конференції серед запрошених спікерів були: Павло Шеремета, Сергій Ніколайчук, Дмитро Ливч та Валентина Бех. 

На секційних засіданнях обговорювалися актуальні питання економічної теорії та економічної політики, міжнародної економіки та маркетингу, фінансів, банківської справи, страхування, бухгалтерського обліку, статистики, економіки підприємств, підприємництва, менеджменту.

У рамках конференції була проведена лекція випускника економічного факультету 1993 року, д.е.н., с.н.с., заступника директора Інституту стратегічних досліджень Ярослава Жаліла на тему “Україна 2020-2024: обгрунтування стратегічних імперативів”. Лекція викликала щиру зацікавленість серед учасників конференції та студентів економічного факультету, а закінчилася вона жвавою науковою дискусією.

Практична складова наукових досліджень у менеджменті була презентована к.е.н., доцентом Василем Приймаком під час ознайомлення учасників та зацікавлених студентів із роботою професійно орієнтованого клубу з проектного менеджменту “Project Management Club”

Урочисте вручення почесних дипломів та грамот учасникам конференції пройшло в доброзичливій, творчій та натхненній атмосфері. Учасники були відзначені науковим комітетом конференції на чолі з деканом економічного факультету д.е.н., професором Анжелою Ігнатюк грамотами за кращу доповідь, отримали сертифікати від НТСА економічного факультету та подарунки від партнера конференції компанії KPMG.

Організаторами конференції виступили НТСА економічного факультету за підтримки декана економічного факультету, д.е.н., проф. Ігнатюк А.І., заступника декана з наукової роботи та міжнародного співробітницва економічного факультету д.е.н., доц. Вітренка А.О. та заступника декана з виховної роботи к.ф.-м.н., доц. Анісімової Л.А.