Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Команда економічного факультету перемогла в інтелектуальній грі «Що? Де? Скільки?», проведеної в рамках Global Money Week 2019

Команда економічного факультету перемогла в інтелектуальній грі «Що? Де? Скільки?», проведеної в рамках Global Money Week 2019

Ми з гордістю вітаємо команду економічного факультету «Тато, тримай курс!» із перемогою в інтелектуальній грі «Що? Де? Скільки?», що проводилась у рамках Global Money Week!

Global Money Week – Всесвітній тиждень грошей –  це щорічна глобальна ініціатива, що проводиться з 2012 року. У рамках цього тижню у 170 країнах світу відбуваються заходи (презентації, змагання, ігри), спрямовані на заохочення молоді дізнатись більше про гроші, про те, як їх заробляти та заощаджувати, як вести бізнес та керувати власними фінансами. Ще одним завданням заходів є привернення уваги громадськості до фінансової освіти  та фінансової грамотності молоді.

Слоганом Global Money Week у 2019 році стало:  «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», а головними темами 2019 року було обрано: власні та сімейні фінанси, заощадження та фінансове планування, упевнені та зважені фінансові рішення і  фінансова безпека.

В інтелектуальній грі «Що? Де? Скільки?» за звання найкращого змагались 60 студентів економічних спеціальностей  із 9 закладів вищої освіти міста Києва:

-Київського національного університету імені Тараса Шевченка (економічного факультету),

-Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (військовий факультет фінансів і права),

-Національного університету «Києво-Могилянська академія» (факультет економічних наук),

-Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (факультет фінансів),

-Київського національного торгово-економічного університету (факультет фінансів та банківської справи),

-Національного університету біоресурсів і природокористування України (економічний факультет),

-Київського університету імені Бориса Грінченка (факультет інформаційних технологій та управління),

-Національного авіаційного університету (факультет економіки та бізнес-адміністрування),

-Київської школи економіки,

-Університету банківської справи (інститут банківських технологій та бізнесу).

Після декількох напружених годин боротьби найкращими фінансистами було визнано команду економічного факультету Київського  національного університету імені Тараса Шевченка – «Тато, тримай курс!»

У складі команди відстоювали честь факультету та університету: студентка 2 курсу ОП «Фінанси і кредит» Ходаківська Юлія, студенти  3курсуОП «Фінанси і кредит»: Багрінцев Ігор, Марченко Катерина, Мартинюк Вікторія, студентка 3 курсу ОП «Економічна кібернетика» Горбунова Ярослава та студентка 3 курсу ОП «Міжнародна економіка» Прудка Катерина.

Вітаємопереможців і бажаємо їм подальших успіхів!