Головна / Новини факультету / Зустрічі із майбутніми абітурієнтами на економічному факультеті

Зустрічі із майбутніми абітурієнтами на економічному факультеті

Освіта – це середовище персонального та колективного розвитку, невід’ємна складова успіху сучасної людини. Як правильно обрати вищу освіту,спланувати для себе ідеальне майбутнє та втілити мрії у життя?

Під час заходу – «День Відкритих Дверей: Зустріч із майбутніми абітурієнтами!», 15 березня гості економічного факультету мали можливість отримати відповіді на це питання, а саме: як врахувати особисті здібності та на що звернути увагу при виборі спеціальності; як оцінити потреби ринку роботодавців; як підібрати освітні програми, щоб у подальшому реалізувати себе у професійному світі – досягти успіхів у сфері підприємництва, економіки та управління, маркетингу та міжнародної економіки, фінансів та страхування, логістики та біржової діяльності, статистики та аналітики, обліку і оподаткування; як залишитись задоволеним обраним фахом.

Присутні одержали вичерпні відповіді від представників 12 кафедр факультету щодо надання якісних освітніх послуг та реалізації освітніх програм за всіма спеціальностями із підготовки бакалаврів, магістрів, докторів філософії. Відповідальні секретарі приймальних комісій за освітніми ступенями бакалавр та магістр. ознайомили з інформацією щодо підсумків вступної кампанії 2018 року та проконсультували щодо умов та етапів вступу у 2019 року абітурієнтів та їхніх батьків.

Також, були презентовані нові освітні програми цього року: за освітнім ступенем бакалавра – «Economics» (мова навчання англійська), за освітнім ступенем магістр – «Економіка та політика»(мова навчання англійська), «Економіка охорони здоров’я та статистика», «Ризик-менеджмент та страховий бізнес», «Фінансові послуги та фінансові інститути», «Економічна безпека підприємництва», «Фінансові послуги та ризик-менеджмент».

Під час зустрічі урочисто було відзначено грамотами та подарунками переможців Всеукраїнського конкурсу есе англійською мовою на економічну тематику серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, який ініціювала кафедра іноземних мов економічного факультету.

Крім того, наші гості мали змогу поспілкуватись із представниками органів студентського самоврядування факультету, які розповіли про студентське життя на економічному факультеті та особливості навчання,

Слід зазначити, що на факультеті окрім Днів відкритих дверей проводяться зустрічі із учнями шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів та технікуміву форматі екскурсій та лекторіїв. Так, за участі кафедри страхування, банківської справи та ризик-менеджменту 19 березня гостями факультету стали учні двох десятих класів спеціалізованої англійської школи № 16 м. Києва. В Україно-норвезькому навчально-науковому центрі економічного факультету 20 березня відбулась презентація освітніх програм кафедри фінансів для випускників Фінансово-правового коледжу. Крім того, викладачі факультету проводять інтерактивні контактні лекції, професійно-орієнтаційні бесіди, квести та вікторини, застосовують інші інноваційні форми спілкування з майбутніми абітурієнтами на запрошення керівників загально-освітніх навчальних закладів.

Щирі слова вдячності економічний факультет висловлює директорам та вчителям навчальних закладів за організацію цікавих зустрічей та активну громадянську позицію!

Інвестиції у здобуття економічної освіти саме у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка – запорука успішного майбутнього! Запрошуємо на навчання майбутніх абітурієнтів, які активно цікавляться питаннями успішного майбутнього, готові стати професіоналами з обраного фаху, хочуть та можуть витрачати зусилля для досягнення високих результатів!

З повагою, 

Консультаційний центр для абітурієнтів економічного факультету