Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва, Новини факультету / Стажування викладачів кафедри екологічного менеджменту та підприємництва у Польщі

Стажування викладачів кафедри екологічного менеджменту та підприємництва у Польщі

У період з 19 по 22 лютого 2019 р. викладачі кафедри екологічного менеджменту та підприємництва Мурована Тетяна Олександрівна та Нікітченко Юлія Станіславівна пройшли науково-педагогічне стажування «Newandinnovativeteachingmethods» на базі Малопольської школи державного управління та Економічного університету м. Краків (Польща). Під час стажування викладачі відвідали лекції та практичні заняття провідних польських викладачів і професорів, присвячені знайомству з польською системою підготовки фахівців, дослідженню питань мотивації студентів, вивченню досвіду реалізації проектів на прикладі UEK HUB, застосуванню ІТ-технологій та методів гейміфікації при викладанні навчальних дисциплін.

Мурована Т.О. та Нікітченко Ю.С. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «InternalizationofHigherEducation: PotentialBenefits», яка проводилася на базі Економічного університету у м. Кракові 20 лютого 2019 р. Під час роботи конференції Мурована Т.О. виступила із доповіддю, присвяченій підвищенню конкурентоспроможності освітніх послуг закладів вищої освіти. Крім того, представники економічного факультету ознайомили польських колег з діяльністю Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

За результатами стажування Мурована Т.О. та Нікітченко Ю.С. отримали сертифікати про успішну участь у міжнародному науково-педагогічному стажуванні та сертифікати учасників міжнародної конференції.