Економічний факультет – на «Танцях КНУ»

Студентка 2 курсу ОП “Економіка та економічна політика” – Інна Лужнагідно представила економічний факультет на університетському танцювальному конкурсі «Танці КНУ». Інна зайняла друге місце на конкурсі та стала найкращою танцівницею серед дівчат.

Танцювальний конкурс «Танці КНУ» – це проект нового формату, де студенти є не тільки учасниками, але й ведучими, хореографами-постановниками та навіть членами жюрі.

До речі, ідею цього конкурсу запропонував студент економічного факультету Сергій Марченков (1 курс магістратури, ОП “Маркетинг” ), яку охоче підтримала та розробила формат шоу – Голова Культурного департаменту КНУ, Анастасія Антоненко.

Конкурс проходив у декілька етапів: перший – віртуальний, 9 учасників надсилали свої танцювальні визитівки, за які голосували в інстаграмі глядачі. Для другого – очного етапу, було відібрано 6 учасників, серед яких – представники економічного, історичного, філософського факультетів, а також інститутів: міжнародних відносин, інформаційних технологій, журналістики.

Нашу учасницю на сцені запальним танцем підтримала данс-студія економічного факультету – Wolves from EF.

Серед глядачів також можна було побачити чисельну підтримку нашої учасниці разом із деканом економічного факультету, професором Анжелою Іванівною Ігнатюк та головою студентського парламенту ЕФ – Антоном Ільїчовим.