Головна / Кафедра статистики, інформаційно-аналітичних систем і демографії, Новини факультету / Нетворкінг-зустріч студентів та представників бізнес-середовища: «Як отримати роботу своєї мрії: шляхи, кроки, вимоги?»

Нетворкінг-зустріч студентів та представників бізнес-середовища: «Як отримати роботу своєї мрії: шляхи, кроки, вимоги?»

Одним із найважливіших та складних питань для студентів випускників стає пошук роботи, а саме: «Як отримати роботу своєї мрії: шляхи, кроки, вимоги?». На таке суперечливе питання намагались знайти відповіді студенти усіх курсів кафедри статистики та демографії під час нового формату зустрічей в рамках виховної та профорієнтаційної роботи, що відбулось 20 лютого 2019 року. Під час нетворкінг-зустрічі студенти зосередили свою увагу на можливості отримати досвід та досягти максимально позитивного результату при проходженні стажування в державних установах, найкращих національних та міжнародних компаніях.
Поспілкуватись зі студентами – поділитись практичним досвідом як розпочати та продовжувати розвивати отримання знання за фахом як бізнес-аналітик, – завітала Фаталієва Анастасія (випускниця кафедри 2018 року). На думку Анастасії: «Вивчення статистики формує особливий тип мислення, вчить швидко думати, вирішувати будь-яке завдання, чи тозавдання з підручника або з життя. Це також уміння аналізувати, встановлювати взаємозв’язок, знаходити причинно-наслідкові зв’язки, і, найголовніше, що всі ці знання можна застосовувати будь-якій сфері бізнесу». Для досягнення успіху також порадила – ніколи не боятися робити те чого не вмієш та пам’ятати що «Ковчег був споруджений любителем. Професіонали побудували «Титанік»

Про те, як зорієнтуватися в сучасному бізнес-світі та які ж секрети вдалої зустрічі із роботодавцем, студентам розповів – представник міжнародного бізнесуCortevaAgriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont– консультант з пошуку та підбору персоналу, Костянтин Антонов. Фахівець представив однуз найбільших галузей в структурі економіки України, яка є важливим драйвером росту ВВП. «Сільське господарство – це  висококонкурентний бізнес, і в аграрних компаніях працюють не лише спеціалісти агрономічних професій, але і фінансисти, логісти, виробничники, HRи, ITта інші – з метою підвищення ефективності бізнес-процесів та задоволення зростаючих потреб як сільгоспвиробників, так і споживачів», – зауважив Костянтин. Впродовж зустрічі експерт презентував основні лідируючи портфоліо та сервіси агрокомпанії, методи привнесення цінностей для клієнта за допомогою діджиталізації, а також позиціонування компанії у рейтингу найкращих роботодавців України. Основний акцент Костянтин зосередив на наступному: канали пошуку роботи; написання резюме та мотиваційного листа; основні вимоги до кандидата при відборі на заявлену вакансію;вдале поєднання hard skills(отримані знання та навики під час навчання) та soft skills, які потребує ринок роботодавців; як постійно вдосконалюватися, саморозвиватися для того, щоб бути конкурентоспроможним;особливості адаптації нових співробітників та перспективні напрями розвитку у компанії.

 Впевненні, що такі зустрічі стануть доброю традицією нашої кафедри, –спільними зусиллями, за підтримки один одного Ми будемо рухатись вперед до успішного майбутнього!