Головна / Інформація до відома студентів, Новини факультету / Випуск слухачів курсу SAP TERP10- інтеграція бізнес-процесів

Випуск слухачів курсу SAP TERP10- інтеграція бізнес-процесів

У 2018 році виповнилося 10 років плідній співпраці економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі світовим лідером у виробництві програмного забезпечення для бізнесу – компанієюSAPSE. Однією зiзнакових подій, пов’язаних з цим співробітництвом, стало відкриття у січні 2011 року першого в УкраїніРегіонального академічного сертифікаційного центру SAP у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

За час існування центру у ньому пройшли міжнародну сертифікацію 39 слухачів, з них 15 студентів (SAP Certified – Associate Business Foundation & Integration with SAP ERP).

12 лютого 2019 року відбувся черговий випуск слухачів курсу «SAP TERP10 – Інтеграція бізнес-процесів». Результат – 7 сертифікованих спеціалістів.

До 10 викладачів економічного факультету, що є сертифікованими консультантами SAP, доєдналися ще два наші колеги – к.ф.-м.н., асистент кафедри економічної кібернетики Банна Оксана Леонідівна та к.е.н., асистент кафедри обліку та аудиту Дерун Іван Анатолійович.

Завдячуючи діяльності центру, з’явився сертифікований консультант SAPі на факультеті інформаційних технологій – д.е.н, професор, завідувач кафедри прикладних інформаційних систем Плескач Валентина Леонідівна.

Пройшли навчання і сертифікувалися також 3 викладачі  Харківського національного університету радіоелектроніки. Це зміцнює представництво України в SAP University Alliances і надає нових можливостей у міжнародному співробітництві.

Вітаємо випускників і щиро дякуємо керівництву університету та економічного факультету за підтримку роботи Регіонального академічного сертифікаційного центру SAP у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та забезпечення високого рівня викладання ІТ, через постійне підвищення кваліфікації викладачів!

Запрошуємо студентів та викладачів на літній курс «SAP TERP10 – Інтеграція бізнес-процесів», що планується на липень 2019 року.