Головна / Новини факультету / Перші італійські випускники програми подвійного диплому

Перші італійські випускники програми подвійного диплому

Історичний день для програми подвійного дипломування “Бізнес-адміністрування / Global Politics and International Relations” між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Мачерата (Італія)!

25 жовтня 2018 року спільна італійсько-українська комісія прослухала захист дипломних робіт перших італійських випускників програми. Марина Риккарді та Валеріо Перруччі стали першими офіційними іноземними випускниками програми подвійного диплому не тільки для Університету Шевченка, але й для України вцілому.

Програма подвійного диплому з Університетом Мачерата започаткована кафедрою міжнародної економіки та маркетингу у 2013 році з ініціативи її завідувача проф. Старостіної А.О. та гаранта програми доц. Кочкіної Н.Ю. Фактично вона є однією з трьох перших подібних програм в Україні, що довела свою ефективність протягом останніх 5 років. Випускниками програми вже стали 28 магістрів ОП «Бізнес-адміністрування», які пройшли дворічне навчання в Україні та Італії й отримали два дипломи: Університету Шевченка та Університету Мачерата. Зараз прийшов час італійським студентам отримати диплом Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вітаємо всіх причетних до цієї визначної події в житті економічного факультету, Університету та країни в цілому. Прекрасний подарунок на день маркетолога!