Головна / Кафедра Економіки Підприємства, Кафедра Менеджменту Інноваційної та Інвестиційної Діяльності, Новини факультету / Участь викладачів економічного факультету у XІI з’їзді випускників польських стипендіальних програм

Участь викладачів економічного факультету у XІI з’їзді випускників польських стипендіальних програм

14-15 грудня 2018 р. Посольством Республіки Польща в Україні було організовано XІI з’їзд випускників польських освітніх, наукових та мистецьких стипендіальних програм. Викладачі кафедри економіки підприємства: Грішнова Олена Антонівна, д.е.н., професор, та Мірошниченко Ольга Юріївна, к.е.н., доцент; кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності: Ситницький Максим Васильович,  к.е.н., доцент мали велику честь відвідати цей захід.

Грішнова Олена Антонівна, д.е.н., професор, та Мірошниченко Ольга Юріївна, к.е.н., доцент, у жовтні 2018 р. брали участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа», який передбачав стажування у двох провідних ЗВО Польщі: Варшавському університеті та Ягелонському університеті. Програма знаходиться в активній фазі. Захист підготовлених мікропроектів відбудеться у травні 2019 р. в м. Київ.

Ситницький Максим Васильович, к.е.н., доцент, на пленарній панелі з реформування вищої освіти України зробив доповідь про отримані наукові результати міжнародного стажування за стипендіальною програмою Уряду Республіки Польща для молодих науковців у 2017-2018 рр.

Модераторами XІI з’їзду випускників польських стипендіальних програм були Емілія Ясюк, начальник відділу науково-освітнього співробітництва Посольства Республіки Польща в Україні, Міхал Гіргон, заступник Посла Республіки Польща в Україні, Генрик Собчук, професор, директор Представництва Польської академії наук у Києві, Тарас Фініков, професор, заступник міністра науки і освіти України у 2009-2010 рр., Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики.

Захід передбачав наукові виступи, дискусії та офіційний прийом Посла Республіки Польща в Україні Яна Пєкло, що дозволило окреслити напрями подальшої наукової співпраці Польщі та України.