Головна / Кафедра Обліку та Аудиту / Відкрите засідання кафедри обліку та аудиту

Відкрите засідання кафедри обліку та аудиту

Кафедра обліку та аудиту провела спільне відкрите засідання кафедри,  присвячене до Міжнародного дня бухгалтера та Міжнародного дня студента, що відбулось 15 листопада 2018 р. в актовій залі економічного факультету.

Спільне засідання було відкрито вступним словом в.о. завідувача кафедри обліку та аудиту к. е. н., доцентом Тетяною Григорівною Мельник.

На засідання було запрошено декана економічного факультету д.е.н., професора Анжелу Іванівну Ігнатюк, яка привітала усіх присутніх з Міжнародним днем бухгалтера та Міжнародним днем студента.

До привітань та побажань приєднався увесь професорський склад кафедри обліку та аудиту, який також висловив свої привітання з нагоди урочистостей.

У свою чергу, студенти спеціальності «Облік і оподаткування» академічних груп усіх курсів підготували та представили презентації на актуальні теми бухгалтерського обліку та освіти.

Такий формат засідання кафедри надав можливість студентам ще раз відчути себе однією великою командою, де викладачі та студенти працюють спільно та об’єднано на шляху до нових звершень та досягнень. А викладачам – нагадав ті часи, коли вони і самі були студентами.

Наприкінці зустрічі усіх присутніх привітала зі святами представник професійного журналу «Все про бухгалтерський облік», яка запросила студентів до співпраці та розповіла про можливості підвищення своєї кваліфікації.