Головна / Кафедра Обліку та Аудиту, Новини факультету / Викладачі кафедри обліку та аудиту взяли участь у роботі круглого столу у Представництві Світового банку в Україні

Викладачі кафедри обліку та аудиту взяли участь у роботі круглого столу у Представництві Світового банку в Україні

06 грудня 2018 р. викладачі кафедри обліку та аудиту: доцент Засадний Богдан Андрійович,  доцент Фещенко Євгенія Аркадіївна, асистент Михальська Олена Леонідівна, асистент Кугай Ірина Володимирівна, асистент Цибульник Марія Олексіївна взяли участь у роботі круглого столу, який було присвячено обговоренню питань розвитку бухгалтерської освіти в Україні. Круглий стіл проведено у представництві Світового банку в Україні.

Круглий стіл проводився в рамках роботи Практикуючої спільноти з розвитку бухгалтерської освіти (EduCoP) в рамках регіональної програми з посилення обліку, аудиту і фінансової звітності у країнах Східного Партнерства (STAREP).

Захід відбувався із відтворенням обговорень і представленням матеріалів, які презентувалися у Відні під час тижня Міністерської конференції «Високоякісна фінансова інформація та економічна інтеграція», яка проходила 27-29 листопада 2018 р. у м. Відень (Австрія) та була організована Центром реформ фінансової звітності Світового Банку.

Основним фокусом круглого столу стало застосування методів компетентісного підходу при оцінці як на рівні навчальних закладів, так і на рівні професійних бухгалтерських організацій. Основна ж мета заходу – сприяння розвитку та вдосконаленню освітнього процесу на всіх рівнях у відповідності з кращою міжнародною практикою.

Також у рамках круглого столу пройшла зустріч представників  вищих навчальних закладів та професійних організацій України  з експертом з питань розвитку освіти для бухгалтерів та аудиторів, старшим спеціалістом з фінансового управління Центру реформ фінансової звітності Світового банку Альфредом Боргоново. Крім того, за ініціативою Алли Савченко – Голови Наглядової ради ФПБАУ проведено презентацію оновленої програми сертифікації Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України (програму представила Світлана Зубілевич). Обговорення програми широким загалом виявило ряд дискусійних питань стосовно дипломів (базового, середнього, високого рівнів), готовності ЗВО до тісної співпраці з професійною організацією та можливостей об´єднання вітчизняних професійних організацій на єдиній платформі професійної освіти.