Головна / Кафедра Екологічного Менеджменту та Підприємництва / День народження кафедри екологічного менеджменту та підприємництва

День народження кафедри екологічного менеджменту та підприємництва

Вже багато років поспіль з нагоди святкування Дня народження українсько-німецької кафедри екологічного менеджменту та підприємництва викладачі, студенти та випускники кафедри відвідують театр, і цей рік не став виключенням. 7 грудня 2018 р. представники кафедри відвідали Київський академічний Молодий театр і подивилися спектакль «Метод Гронхольма». Відома п’єса Жорді Галсерана отримала гідне сценічне втілення, звернувши увагу на сучасні проблеми підбору персоналу, застосування психологічних прийомів під час співбесіди, важливості командної роботи та міжособистісної взаємодії. І, варто зазначити, що публіці, серед якої було чимало молоді, вистава дуже сподобалася, про що свідчили гучні оплески.

Особливо приємним було те, що до святкування Дня народження кафедри приєдналися наші випускники – перший набір магістрів кафедри екологічного менеджменту та підприємництва (випуск 2013 р.). Бажаємо викладачам, студентам та випускникам кафедри успіхів в роботі, творчої наснаги, гарного настрою та здійснення усіх мрій!