Головна / Кафедра Економіки Підприємства, Новини факультету / Участь викладачів та студентів кафедри економіки підприємства у тренінгу «Європейські бізнес моделі: трансформація, гармонізація та реалізація в Україні»

Участь викладачів та студентів кафедри економіки підприємства у тренінгу «Європейські бізнес моделі: трансформація, гармонізація та реалізація в Україні»

29 листопада 2018 року викладачі кафедри економіки підприємства: д.е.н., проф. Баюра Д.О., к.е.н., доц. Микитюк О.П., к.е.н., ас. Онисенко Т.С. та студенти магістратури Плоскіна Т. та Іжко Н. взяли участь в тренінгу «Європейські бізнес моделі: трансформація, гармонізація та реалізація в Україні» в рамках спільного проекту НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне Erasmus+ Jean Monnet Fund та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Учасники тренінгу ознайомилися з інструментами гармонізації стандартів України зі стандартами ЄС до розроблення продукції, бізнес процесів і корпоративних комунікацій, технологій управління та міжнародної реклами та отримали практичні навички їх використання для успішного впровадження Європейських моделей бізнесу на підприємствах в Україні та ЄС.

Тренінг охоплював питання:

  • систем стандартизації України та ЄС;
  • розгляду Європейських орієнтирів щодо вдосконалення українських стандартів та практики гармонізації стандартів України та ЄС;
  • напрямів гармонізації освітніх стандартів ЄС та України та їх вплив на економіку знань;
  • розгляду технічних, технологічних, екологічних, правових та соціальних аспектів виконання стандартів ЄС в Україні;
  • розроблення механізмів формування міжнародних та міждержавних стандартів на прикладі стандартів обслуговування.

Учасники тренінгу отримали сертифікати міжнародного зразка.