Головна / Кафедра Економіки Підприємства, Новини факультету / Участь викладачів кафедри економіки підприємства у форумах

Участь викладачів кафедри економіки підприємства у форумах

23 листопада 2018 року викладачі кафедри економіки підприємства к.е.н., доц. Мірошниченко О.Ю., к.е.н., ас. Магомедова А.М. взяли участь у VI національному форумі «Бізнес і університети: розвиваємо підприємництво майбутнього», 24 листопада 2018 року – у майстер-класах в рамках форуму:

  • фінансові технології та підприємництво майбутнього;
  • управління спільнотами;
  • структура інформації для створення вражаючих презентацій;
  • SCRUM-технологія для бізнесу та освіти;
  • впровадження реальних кейсів від бізнесу в освітні програми ЗВО.

28 листопада 2018 року відбувся бізнес-форум Level Up Ukraine, організований компанією DeloitteUkraineв партнерстві з Асоціацією платників податків України, у якому взяли участь завідувач кафедри економіки підприємства, д.е.н., проф. Филюк Г.М., к.е.н., доц. Литвиненко Т.М., к.е.н., асистенти Білоног Т.В., Магомедова А.М., Онисенко Т.С.

В рамках форуму обговорювалися структурні зміни в українських компаніях та майбутнє бізнесу, виклики та переваги, що отримали компанії після розумного перетворення, реальні трансформаційні кейси, міжнародний досвід та тенденції.

Level Up Ukraine – це окремий унікальний майданчик для нетворкінгу та створення домовленостей між представниками бізнесу, держави та соціуму.