Головна / Важлива інформація, Новини факультету / Зустріч голови Рахункової палати України зі студентами економічного факультету

Зустріч голови Рахункової палати України зі студентами економічного факультету

27 листопада 2018 року до Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітав голова Рахункової палати України Валерій Васильович Пацкан, щоб зустрітися зі студентами та викладачами економічного факультету.

Захід передбачалось провести у форматі лекції про Рахункову палату, але, за пропозицією Валерія Васильовича, спілкування відбулось у формі діалогу. Що дало змогу студентам і викладачам отримати відповіді саме на ті питання, які їх турбують найбільше.

Серед найбільш цікавих були запитання про необхідність комплексного підходу до реформ в Україні, про аналіз причин утворення дефіциту пенсійного фонду, шляхи підвищення довіри населення до діяльності Рахункової палати, про етапи процедури перевірки Рахунковою палатою міністерств і відомств, а також про фінансування діяльності самої Рахункової палати.

Голова Рахункової палати окреслив свої завдання на найближчу перспективу: «кібербезпека та навчання» аудиторів Рахункової палати України, а також, кадрове оновлення. Валерій Васильович особливо наголосив, що «молодь – це майбутнє України!», саме тому він запросив студентів економічного факультету проходити стажування на базі Рахункової палати України і потім залишатися працювати.

Наприкінці зустрічі ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Васильович Губерський вручив Валерію Васильовичу Пацкану пам’ятну медаль університету та запросив до подальшої співпраці.

Прес-центр економічного факультету