Головна / Новини факультету / ДОЦЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

ДОЦЕНТ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ – НА МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

14–19 листопада 2018 року кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Ситницький Максим Васильович перебував у міжнародному відрядженні на факультеті менеджменту Варшавського університету.

У рамках програми відбувся успішний виступ із науковою доповіддю «INFLUENCE OF RANKING SYSTEMS ON INNOVATIVE ENTREPRENEURSHIP DEVELOPMENT IN RESEARCH UNIVERSITIES» [Вплив рейтингових систем на інноваційний потенціал дослідницьких університетів] на V міжнародній науковій конференції «ENTREPRENEURSHIP FOR THE XXI CENTURY: IMAGES AND PERSPECTIVES», м. Варшава, Республіка Польща. У дискусії взяли участь науковці з Австрії, Індії, Італії, Німеччини, Польщі, США, Уганди, Чехії.

Серед основних результатів відрядження можна назвати: проведення зустрічі із заступником Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща Себастіаном Скузою (Sebastian Skuza) та обговорення перспектив розвитку дослідницьких університетів Польщі та України і можливості участі у роботі міжнародних експертних груп; отримання підтвердження, що апробовані наукові результати буде опубліковано в авторитетному виданні з менеджменту та підприємництва, що індексується у Web of Science Core Collection; участь у церемонії нагородження «Кращий підприємець 2018 року», яка традиційно проводиться кожен рік для випускників факультету менеджменту Варшавського університету; запрошення провідних економістів і практиків Варшавського університету та Республіки Польщі до участі у форумі ‘Economics. Finance. Business. Management (EFBM) 2019: Global economics challenges and opportunities in the digital age’ від імені декана економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, професора Ігнатюк А. І.; отримання пропозиції від міжнародного фонду країн Європейського Союзу про підтримку проведення подальших досліджень та проведення перемовини із цього питання.

Максим Ситницький щиро дякує ректору КНУ ім. Тараса Шевченка, академіку Губерському Л. В. за всебічну підтримку міжнародної активності науково-педагогічних працівників Університету у глобальному середовищі; декану економічного факультету Ігнатюк А. І.; завідувачеві кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, професору Жилінській О. І.