Головна / Кафедра Фінансів / ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНОГО СЕМІНАРУ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДОЛОГІЧНОГО СЕМІНАРУ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ

6 листопада 2018 року відбулося чергове засідання науково-методологічного семінару кафедри фінансів. Керівник семінару – доктор економічних наук, професор Варналій З.С. В роботі семінару взяли участь викладачі та аспіранти кафедри фінансів. Тема семінару – «Фінансова і нефінансова звітність підприємств: погляд у майбутнє».

З науковою доповіддю виступив к.е.н., доцент Романюк М.В.. який окреслив концептуальну основу та види фінансової і нефінансової звітності підприємств, розкрив сутність та окремі аспекти застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) в Україні, визначив нові види звітності та напрями розвитку корпоративної звітності, окреслив перспективи формування публічної звітності сучасних компаній, відповів на багаточисельні питання учасників семінару.

Після чого відбулася жвава та ґрунтовна дискусія, в якій взяли участь та виступили: завідувач кафедри фінансів д.е.н., професор Лютий І.О., д.е.н., професор Науменкова С.В., д.е.н.. професор Варналій З.С., к.е.н., доцент Шелудько В.М. та інші учасники семінару.

В рамках роботи науково-методологічного семінару відбулося також обговорення пропозицій щодо структури підручників, запланованих кафедрою.